Перевірка виконання карантинних вимог і проведення протиепідемічних заходів

Робочою групою по контролю і перевірці виконання карантинних вимог і проведення протиепідемічних заходів автомобільними перевізниками при наданні послуг з перевезення пасажирів спільно з керівниками робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 сільських рад, об’єднаних територіальних громад Полтавського району здійснені перевірки перевезень пасажирів автомобільним транспортом відповідно графіку перевірок.

09:56 22.12.2020

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИХ ВІЙСЬК ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Святкування Дня Десантно-штурмових військ Збройних Сил України проходять у третій декаді листопада. Дата свята затверджена в 2017 році рішенням Командування і встановлена на День Архістратига Михаїла. День ДШВ відзначається 21 листопада.

11:59 21.11.2020

Засідання спостережної комісії

13 листопада 2020 року відбулося засідання спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації, яку провів голова спостережної комісії Віктор Скриль.

12:00 13.11.2020