A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

Новини

Постраждалі від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства можуть отримати безоплатну правову допомогу від держави

Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомога постраждалим від домашнього насильства.

17:01 05.06.2023

НАЧАЛЬНИК ПОЛТАВСЬКОЇ РВА ДМИТРО РОМАНОВ НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ ГОЛОВИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОВА ПРОЗВІТУВАВ ПРО ПРОВЕДЕНУ РОБОТУ НА ТЕРИТОРІЇ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ В 2022 РОЦІ

Сьогодні начальник Полтавської РВА Дмитро Романов на апаратній нараді голови Полтавської ОВА прозвітував про проведену роботу на території Полтавського району в 2022 році.  

14:36 05.06.2023

ЯК ЗНЯТИСЯ З ОБЛІКУ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІЙ ОСОБІ В РАЗІ ПОВЕРНЕННЯ НА ПОСТІЙНЕ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ

Відповідно до статті 1 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб", внутрішньо переміщеною особою є громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яку змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру.

12:02 05.06.2023

Усі мають дотримуватися комендантської години, – Дмитро Лунін

На засіданні Ради оборони області обговорили безпекову ситуацію на Полтавщині. Військові та правоохоронці акцентували, що почастішали випадки, коли жителі регіону порушують комендантську годину. В області протягом тижня щодня фіксують до десяти, а часом і більше випадків руху авто після опівночі.

09:53 05.06.2023

ПОЛЬОВЕ ОЦІНЮВАННЯ НАСІННИЦЬКИХ ПОСІВІВ

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області інформує виробників насіння та садивного матеріалу про наближення термінів проведення першого етапу виробництва високоякісного насіннєвого матеріалу - польового оцінювання. Його проводять з метою визначення сортової чистоти або типовості рослин, забур'яненості, ураженості хворобами та пошкодженості шкідниками.

13:34 01.06.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора