Державна та міжнародна грантова підтримка

UNDP оголошує грант на створення та розвиток ветеранських центрів та просторів у Полтавській та Миргородській громадах

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (UNDP) в Україні оголошує грант на створення та розвиток ветеранських центрів та просторів. Шукаємо громадські організації, які допоможуть зробити громади доступнішими та комфортнішими для ветеранів та ветеранок.

09:15 13.03.2024

Грантова підтримка: Акселератор проєктів для підтримки ветеранів від Офісу Дій

Офіс Дій запускає набір на Акселератор для підтримки проєктів та організацій, які прагнуть допомогти ветеран(к)ам та їхнім близьким. Програма допоможе ефективніше впроваджувати зміни, бенефіціарами яких є саме ветеран(к)и та воїн(к)и російської війни проти України.

16:41 14.12.2023

Власна справа: Ветерани отримають гранти на розвиток бізнесу на майже 100 млн грн

Від старту ветеранського компоненту грантової програми «Власна справа» переможцями стали вже 227 ветеранів та членів родин учасників бойових дій, які отримають гранти на майже 100 млн грн. За підсумками п’ятнадцятої хвилі подачі заяв на гранти для ветеранів визначено 66 переможців, вони отримають кошти від держави на старт або розвиток свого бізнесу на 29 млн грн. Про це повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.

16:41 14.12.2023

Розпорядження Про затвердження Критеріїв пизначення підприємств, установ та організацій, які мають важливе значення для галузі економіки

Розпорядження Полтавської облвійськадміністрації Про затвердження Критеріїв пизначення підприємств, установ та організацій, які мають важливе значення для галузі економіки чи задоволення потреб територіальної громади в особливий період від 18.04.2023 №223

11:23 29.11.2023