Конкурс грантів для громадських організацій по роботі із дітьми ВПО 6-9 років

Дата: 31.01.2024 08:24

До уваги NGO Полтавської громади! IREX запрошує до співпраці у рамках програми «Єднання заради дії».

Це можливість для громадських організацій, які готові працювати над вирішенням викликів, з якими стикаються внутрішньо переміщені діти.

Конкурс спрямований на розвиток та посилення соціальної згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених дітей в приймаючих громадах віком 6-9 років.

Сума гранту: до 50 000 доларів США.

Дедлайн: 25 лютого 2024 року.

Приклади ідей активностей для громад:

- Створення майданчиків для дітей з числа ВПО як місця спілкування, проведення майстер-класів, зустрічей та змістовного відпочинку;
- Створення можливостей для неформальної освіти внутрішньо переміщених дітей, які б сприяли їх інтеграції у приймаючі громади;
- Психологічна підтримка дітей з числа внутрішньо переміщених, які постраждали внаслідок війни, в тому числі тривала психосоціальна підтримка;

Цей перелік не є вичерпним і має ілюстративний характер.

Детальніше про можливість тут: https://bit.ly/3HDdddq

Програма "Єднання заради дії" впроваджується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у партнерстві з благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» та за підтримки Державного департаменту США. IREX має 25-річний досвід роботи в Україні, зокрема безпосередню роботу з ВПО, міністерствами, представниками медіа та місцевими громадами для підтримки ВПО в Україні.