Полтавська область

Консультативна рада у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України при Полтавській районній військовій адміністрації

На Полтавщині триває реалізація проєкту «Реінтеграція ветеранів та ветеранок»

Дуже важливо, насамперед, для наших військових, щоб після повернення із зони бойових дій, вони мали змогу активно влитися у цивільне життя, бути конкурентноспроможними на ринку праці. Полтавщина є учасником проєкту «Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей», який реалізується за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

09:26 10.01.2024

На веб-платформі е-Ветеран створено Єдину базу знань для ветеранів та їхніх сімей

З метою уніфікації освітніх послуг для ветеранів війни та членів їхніх сімей на веб-платформі е-Ветеран фахівці Мінветеранів створили Єдину базу знань для ветеранів та їхніх сімей.

10:34 04.01.2024