Поточні та заплановані заходи

середа

08-12.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації в Чорноглазівській сільській раді

четвер

08-12.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації

Полтавської райдержадміністрації з 17  по 22 грудня  2018  року

Полтавський  район

Нарада у голови облдержадміністрації  в режимі відеоконференції (Карімов І.Р.).

Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги, житлових субсидій та надання пільг  (Губічев О.В., Носенко О.Б.).

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації (Губічев О.В.)

Вівторок

Засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, будівництва, комунального господарства, зв’язку, торгівлі та побуту, мала зала.

Засідання постійної комісії районної ради в справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини, спорту та соціального захисту населення і учасників антитерористичної операції, мала зала.

Виїзний прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації в Абазівській сільській раді (Криуліна В.М.).

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

(Карімов І.Р.)

Засідання постійної комісії районної ради мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності  та етики, мала зала.

Засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села , екології, мала зала.

Виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації в Пальчиківській сільській раді (Губічев О.В.).

Особистий прийом громадян заступником голови  райдержадміністрації.

Засідання постійної комісії районної ради з питань регіональної політики, планування бюджету, фінансів і цін, мала зала.

Президія районної ради, мала зала.

Засідання сесії районної ради.