Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Полтавській районній військовій адміністрації

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при

Полтавській районній військовій адміністрації

Електронна пошта: rada.vpo.polt.raj@gmail.com

м. Полтава, вул. Короленка, 7а

Голова Ради ВПО,

внутрішньо переміщена особа

Кодберг

Вадимівна

Заступник Голови Ради ВПО, перший заступник начальника Полтавської РВА

Задворкін

Дмитро

Юрійович

Секретар Ради ВПО,

начальник управління

соціального захисту населення Полтавської РВА

Носенко

Олена

Борисівна

050 607 66 11

Корисні посилання на організації для ВПО:

Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез»

Благодійний фонд «Право на захист»

Громадська організація «Видимі жінки»

Центр зайнятості

Благодійний фонд «Карітас Полтава»

Оновлено перелік місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у Полтавській області

З метою забезпечення житлом для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб облвійськадміністрація оновила Перелік місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у Полтавській області.

09:54 25.03.2024

Окремі умови признання державної соціальної допомоги малозабезпеченим родинам ВПО або сім’ям, які повернулись до України

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям призначається родинам, які з поважних або незалежних від них причин мають середньомісячний сукупний доход нижчий від встановленого рівня забезпечення прожиткового мінімуму для сім’ї.

09:29 18.03.2024

Полтавців запрошують на тренінг "Психологічна підтримка внутрішньо переміщених осіб в умовах війни", який відбудеться 19 березня 2024 року з 14:00 до 16:00 за адресою: м. Полтава, вул. Сковороди, 1/3 (Хаб Допомоги).

07:59 14.03.2024

При координаційних центрах області утворено робочі групи щодо забезпечення житлових прав ВПО

Координаційний центр підтримки цивільного населення не просто дорадчих орган при обласній адміністрації, а універсальний інструмент по організації роботи з постраждалим населенням. Це одночасно платформа для залучення міжнародної підтримки, реалізації ініціатив спрямованих на сталий розвиток сервісів громад та області, а також алгоритм взаємодії всіх стейкохолдерів: держави, громади, місцевих мешканців та ВПО, громадських організацій, представників реального сектору економіки та релокованого бізнесу.

09:12 12.03.2024

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Уже дев’ять років, з початку збройної агресії Росії проти України, дитинство тисяч українських дітей не розмальоване здійсненими мріями й посмішками, а сповнене ракетними обстрілами, біллю та втратами. Діти гинуть, втрачають рідних, власний дім, стають жертвами насильства та свідками руйнувань, отримують численні травмування.

13:56 01.03.2024

Хто має звернутися із заявою про продовження виплат внутрішньо переміщеним особам з 1 березня 2024 року

З 1 березня 2024 року виплати допомоги на проживання буде продовжено автоматично на наступні 6 місяців для внутрішньо переміщених осіб, які не мають можливості працювати.

09:07 29.02.2024