Реалізація ветеранської політики

Мінветеранів спільно з Українським Червоним Хрестом впроваджує "Єдину ветеранську лінію"

Впровадження телефонної "Єдиної ветеранської лінії" є важливим кроком і складовою нової ветеранської політики на підтримку українських захисників і захисниць та їхніх рідних.

09:18 21.03.2024

У Полтавській ОВА щотижня надають безкоштовні юридичні консультації ветеранам та членам їхніх сімей

У 2024 році продовжуються щотижневі юридичні консультації з правових питань для ветеранів війни, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

09:25 18.03.2024

На Полтавщині створюють сприятливі умови для інтеграції та самореалізації ветеранів

Реалізація ветеранської політики спрямована на інтеграцію та допомогу захисникам і захисницям України при переході від військової служби до цивільного життя. Цей напрям залишається пріоритетним у діяльності обласної військової адміністрації. Про це на брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини розповів заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко.

09:12 28.02.2024