A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Полтавська Районна Державна Адміністрація
Полтавська область, Полтавський район

Вакансії

Полтавська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста-юрисконсульта апарату Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів – з 13 травня по 11 червня  2019 року за адресою м. Полтава, вул. Шевченка, 5 (відділ організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадмінстрації)

УМОВИ КОНКУРСУ


Увага конкурс! Управління соціального захисту населення Полтавської райдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - провідного спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій.

Документи приймаються протягом 16 календарних днів – з 17 квітня  2019 року до 17.00 год. 02 травня 2019 року за адресою м. Полтава, вул. Короленка, 7.

Умови конкурсу


Увага конкурс! Управління соціального захисту населення Полтавської райдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - провідного спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій.

Документи приймаються протягом 17 календарних днів – з 17 квітня  2019 року до 16.00 год. 03 травня 2019 року за адресою м. Полтава, вул. Короленка, 7.

Умови конкурсу


Увага конкурс! На заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу капітального будівництва, закупівель, містобудування та архітектури Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області, тимчасово на період відсутності основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Умови конкурсу 


Увага конкурс! На заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» – державного реєстратора відділу державної реєстрації Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області.

Умови конкурсу


Увага конкурс! На зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу культури і туризму Полтавської районної держаної адміністрації Полтавської області

умови проведення 

 


 

Увага конкурс! На зайняття тимчасово вакантної посади державної служби категорії "Б" - начальника відділу документообігу та контролю апарату Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області.

умови проведення

 


Увага конкурс! На зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" - головного спеціаліста відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області.

умови проведення

 

 


Увага конкурс! на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" - державного реєстратора відділу державної реєстрації Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області.

умови проведення


 

Увага конкурс!  на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста-юрисконсульта апарату Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області.

умови проведення


УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ПОЛТАВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ КАТЕГОРІЇ «В» - ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ ОТРИМУВАЧІВ ПІЛЬГ.

Документи приймаються протягом 27 календарних днів – з 09 лютого 2018 року до 16.00 год. 07 березня 2018 року за адресою м. Полтава, вул. Короленка, 7.

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг управління соціального захисту населення Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області

 

Загальні умови

Посадові обов’язки: 1. Надання консультацій пільговикам, підприємствам та організаціям, що надають послуги.

2. Внесення інформації про пільговика до електронної бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

3. Використання під час формування Реєстру інших баз даних щодо персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги

4. Звіряння інформації, що міститься у Реєстрі, з інформацією,  яка надходить від підприємств та організацій, що надають послуги.

5. Проведення роз’яснювальної роботи та  призначення справ на придбання твердого палива та скрапленого газу у  готівковій формі.

6. Щомісячно передача в електронному та паперовому вигляді форм звітності.

Умови оплати праці: Посадовий оклад – 4100 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду: Тимчасово на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

1.Копія паспорта громадянина України.

2.Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3.Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 13 березня 2018 року, о 09.00 год., в приміщенні управління соціального захисту населення Полтавської райдержадміністрації, за адресою: м.Полтава, вул. Короленка, 7, кімната 10.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Співак Андрій Миколайович, 0500322505, 0677374922, e-mail:1619soc@adm-pl.gov.ua

 

Вимоги до професійної компетентності

Освіта: Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

Досвід роботи: Без вимог до досвіду роботи

Володіння державною мовою: Вільне володіння державною мовою

 

Вимоги до компетентності

Якісне виконання поставлених завдань: вміння працювати з інформацією; здатність працювати в декількох проектах одночасно; орієнтація на досягнення кінцевих результатів.

Командна робота та взаємодія: вміння ефективної координації з іншими; вміння надавати зворотний зв'язок..

Сприйняття змін: здатність приймати зміни та змінюватись.

Технічні вміння: вміння використовувати комп'ютерне обладнання та програмне забезпечення (Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), використовувати офісну техніку.

Особистісні компетенції: відповідальність; системність і самостійність в роботі; уважність до деталей; наполегливість;  вміння працювати в стресових ситуаціях.

 

Професійні знання

Знання законодавства: знання: Конституції УкраїниЗакону України “Про державну службу”; Закону України “Про запобігання корупції”.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції: 

Знання законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основи соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про соціальний захист дітей війни», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист»; постанови КМУ від 04.06.2025 № 389 «Про затвердження порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї» і від 29.01.2003 № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора