ДЛЯ СТВОРЕННЯ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ ТА ДІЮЧИХ ПІДПРИЄМСТВ

Стартує конкурс грантів на підтримку адвокаційних кампаній для захисту прав та інтересів ВПО

Для втілення своїх проєктів відібрані кандидати отримають грант у розмірі до 4,5 тисяч доларів США. Конкретний їхній розмір та період реалізації будуть визначені залежно від специфіки затвердженого проєкту.

09:52 09.01.2024

Фінансова допомога малим та середнім фермерським підприємствам для подолання наслідків війни у сільському господарстві

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps розпочинає програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе зменшити негативні наслідки війни для фермерських підприємств та вплине на розвиток сільського господарства. Ми спрямовуємо цю програму на фермерські підприємства, які прагнуть подолати наслідки війни, збільшити обсяги виробництва харчових продуктів та підвищити власну конкурентоспроможність шляхом співінвестування в перероблювання, виробництво з доданою вартістю, зберігання, надання різних сільськогосподарських послуг тощо. Взяти участь у цій програмі та отримати відповідну фінансову допомогу можуть малі та середні фермерські підприємства, які знаходяться у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях (за винятком районів, де проходять активні бойові дії, а також районів з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення такої діяльності) та залучають (або планують залучити) сільські домогосподарства або дрібних фермерів¹ до своєї бізнес-моделі. Домогосподарства та дрібні фермери з діяльністю, дотичною до діяльності підприємств, що розраховують на допомогу, мають відчути позитивні зміни від реалізації цієї програми, наприклад, завдяки: - відновленому або забезпеченому доступу до ринків збуту фермерської продукції, втрачених через війну; - відновленому або створеному місцевому виробництву, спрямованого на розв’язання проблем з постачанням ресурсів, необхідних для повноцінного функціонування фермерського господарства (виробництво комбікормів, вирощування посадкового матеріалу тощо); - наданим раніше відсутніх послуг або послуг з високим місцевим попитом, для покращення умов ведення дрібної фермерської діяльності та збільшення її прибутковості (послуги з обробки землі, зберігання продукції тощо); - виробництву продукції з доданою вартістю з продукції фермерської діяльності, придбаної в сільських домогосподарств та дрібних фермерів (плодоовочева продукція, ягоди, продукція тваринництва: молоко, яйця, продукція бджільництва тощо). ¹ До категорії дрібного фермерства входять особисті селянські господарства, самозайняті особи, фізичні особи-підприємці, що працюють на відносно невеликих земельних ділянках (до 2 га) та мають відносно невеликий обсяг товарообігу.

10:38 21.06.2023

Фінансова допомога для відновлення втраченої через війну дрібної фермерської діяльності

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps розпочинає програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе дрібним фермерам відновити, розширити або започаткувати нову присадибну/фермерську діяльність. Ми запрошуємо взяти участь у цій програмі та отримати відповідну фінансову допомогу дрібних фермерів та домогосподарства¹, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, а також місцевих дрібних фермерів², чия діяльність значно постраждала внаслідок війни, в Полтавській, Сумській та Чернігівській областях (за винятком районів, де проходять активні бойові дії, а також районів з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення такої діяльності). ¹ До категорії дрібного фермерства входять особисті селянські господарства, самозайняті особи, фізичні особи-підприємці, що працюють на відносно невеликих земельних ділянках (до 2 га) та мають відносно невеликий обсяг товарообігу. ² Особи, зареєстровані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, перелік яких затверджено Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України наказом від 22.12.2022 № 309, та проживають на території, яка контролюється урядом Ураїни.

10:37 21.06.2023

Оголошення про грантовий конкурс для підтримки бізнесу програми PEARL

PEARL (Пілотний проєкт для раннього відновлення та добробуту) — це 6-місячна програма з бюджетом майже 600 тис. дол. США, що виконується та фінансується міжнародною організацією Global Communities (Глобал Ком’юнітіз) в Україні.

10:33 21.06.2023

10 000 євро на розвиток власної справи: переможці грантової програми від EU4Business

У березні 2023 року стартувала грантова програма від EU4Business, яка спрямована на підтримку малих та середніх підприємств з областей бойових дій. Участь у програмі брали бізнеси, які працюють у сфері харчової промисловості або підтримують виробників/постачальників харчової продукції. Завдяки ініціативі 10 українських компаній отримають по 10 000 євро та зможуть масштабувати виробництво.

10:32 21.06.2023