10 000 євро на розвиток власної справи: переможці грантової програми від EU4Business

Дата: 21.06.2023 10:32

У березні 2023 року стартувала грантова програма від EU4Business, яка спрямована на підтримку малих та середніх підприємств з областей бойових дій. Участь у програмі брали бізнеси, які працюють у сфері харчової промисловості або підтримують виробників/постачальників харчової продукції. Завдяки ініціативі 10 українських компаній отримають по 10 000 євро та зможуть масштабувати виробництво.

Переможці грантової програми:

• «Айсберг-груп» — підприємство займається переробленням та консервуванням риби, ракоподібних та молюсків, оптовою торгівлею свіжомороженою рибою та продукцією власного виробництва.
  • Підприємство «Каскад», що працює у сфері здорового харчування та займається випуском безглютенових продуктів (борошна, сумішей для випікання, паніровки, макаронних виробів, печива) для людей з непереносимістю глютену.
  • Торговий дім «Едельвейс Україна» — виробництво кормів для собак та кішок, а також сушені лакомства для собак.
  • Підприємство «Наша Булочка», що засноване в 2005 році й вже давно стало відомим в місті Чернігів та за його межами. Основною діяльністю підприємства є виробництво хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів.
  • Підприємство «Волхов» з міста Харків, що вже 27 років виготовляє продукти харчування.
  • Виробництво «Смачні Справи», що виготовляє сиров‘ялені та м‘ясні делікатеси.
  • «Аккаржа Плюс», основним видом діяльності якого є виробництво соусів.
  • Завод «Ава», який заснований в 1893 році та працює над переробкою різних кісточок та олійних культур. Єдині в Україні, що працюють над оліями з абрикосових, сливових та вишневих кісточок.
  • Виробництво морозива «Хладопром», що експортує морозиво до США з 2019 року та ставить перед собою глобальну мету — аби іноземні споживачі асоціювали Україну з найсмачнішим морозивом у світі, а іноземні виробники сприймали українське морозиво як еталон якості та безпеки.
  • Вентиляторний завод «Горизонт» — український виробник промислових вентиляторів та вентиляційних систем, що почав свою діяльність у 1972 році.

Довідково:

• 10 грантів по 10 000 євро на підтримку українського підприємництва стали доступними в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка співфінансується Європейським Союзом та Урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією GIZ спільно з Міністерством цифрової трансформації України, українським порталом державних послуг онлайн Дія, українською державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та українським національним проєктом із розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес.
  • Партнером-виконавцем ініціативи є Український фонд стартапів.