для людей з вадами зору
Полтавська область

Оголошення

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС-ОЙЛ» (скорочено ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС-ОЙЛ») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкту: автозаправний комплекс №29  (АЗК №29).

10:35 13.05.2024

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАФТОГАЗЕНЕРГІЯ» (ТОВ «НАФТОГАЗЕНЕРГІЯ») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для свердловини №3 Майорівської площі.

10:44 10.05.2024