Оголошення

Повідомлення про намір ТОВ «Оператор ГТС України» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин стаціонарними джерелами ГРС Терешки Лубенського ЛВУМГ

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Товариство з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» (ТОВ «Оператор ГТС України»).

15:43 06.10.2023

Повідомлення про намір ТОВ «Оператор ГТС України» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин стаціонарними джерелами ГРС Кошманівка Лубенського ЛВУМГ

15:42 06.10.2023

Повідомлення про намір ТОВ «Оператор ГТС України» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин стаціонарними джерелами ГРС Ковалівка Лубенського ЛВУМГ