Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІРИ ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ СТАЦІОНАРНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ

Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНЧЕР» (ТОВ «ІНЧЕР») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для автозаправної станції №16.

16:06 17.07.2023

Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНЧЕР» (ТОВ «ІНЧЕР») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для автозаправної станції №9.

16:04 17.07.2023

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАФТОГАЗГЕОРОЗВІДКА» (скорочено ТОВ «НАФТОГАЗГЕОРОЗВІДКА») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкту: Руновщинська установка комплексної підготовки нафти і газу (Руновщинська УКПНГ).

13:54 10.07.2023

Товариство з обмеженою відповідальністю «НАФТОГАЗЕНЕРГІЯ» (ТОВ «НАФТОГАЗЕНЕРГІЯ») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для свердловини № 1 родовища Академіка Шпака Будищансько-Чутівської площі.

11:06 07.07.2023

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЧЕР» (скорочено ТОВ «ІНЧЕР») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкту: автозаправна станція №58.

12:36 03.07.2023

Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНЧЕР» (ТОВ «ІНЧЕР») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для автозаправної станції №24.

14:23 21.06.2023

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ПРО ПРИВАТИЗАЦІЮ

Наказом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях від 14.06.2023 № 278 прийнято рішення про приватизацію об’єкта державної власності малої приватизації - окремого майна - частина нежитлової будівлі (А-ІІ), загальною площею 78,4 кв. м, у складі: кабінет (2) - 9,8 кв. м; умивальник (3) - 2,1 кв. м; кабінет (4) - 9,8 кв. м; кабінет (5) - 10,5 кв. м; коридор (6) - 11,9 кв. м; тамбур (7) - 1,1 кв. м; кабінет (8) - 16,5 кв. м; кабінет (9) - 16,7 кв. м, за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, м. Решетилівка, вул. Старокиївська, 6, що перебуває на балансі Полтавського обласного центру зайнятості (код ЄДРПОУ 03491234), орган управління - Міністерство економіки України, шляхом продажу на аукціоні без умов.

15:17 15.06.2023