Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІРИ ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ СТАЦІОНАРНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТАСІ НАСІННЯ» (ТОВ «СТАСІ НАСІННЯ») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для комплексу по кондиціюванню насіння сільськогосподарських культур.

17:23 28.08.2023

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАФТОГАЗЕНЕРГІЯ» (ТОВ «НАФТОГАЗЕНЕРГІЯ») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для свердловини №1 Майорівської площі.

17:22 28.08.2023

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЕЙКЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНА» (ТОВ «БЕЙКЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНА») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для свердловини №150 Ігнатівського родовища.

09:38 21.08.2023

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЧЕР» (скорочено ТОВ «ІНЧЕР») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкту: автозаправна станція №43.

15:51 07.08.2023

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЧЕР» (скорочено ТОВ «ІНЧЕР») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкту: автозаправна станція №12.

11:43 31.07.2023

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЧЕР» (скорочено ТОВ «ІНЧЕР») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкту: автозаправна станція №23.

14:53 28.07.2023