Оголошення

ПРИВАТИЗАЦІЯ НА ПОЛТАВЩИНІ: ОГОЛОШЕНО ОНЛАЙН-АУКЦІОН З ПРИВАТИЗАЦІЇ НЕЖИТЛОВОЇ БУДІВЛІ У СКЛАДІ: БУДІВЛЯ А-1 ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 118,6 КВ.М; ВБИРАЛЬНЯ Б-1, ОГОРОЖА № 1,2,3, ЗА АДРЕСОЮ: ПОЛТАВСЬКА ОБЛ., ПОЛТАВСЬКИЙ Р-Н, СМТ НОВІ САНЖАРИ, ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА

Регіональне відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях оголошує про проведення онлайн-аукціону із зниження стартової ціни з приватизації нежитлової будівлі у складі: будівля А-1 загальною площею 118,6 кв.м; вбиральня Б-1, огорожа № 1,2,3

14:55 16.05.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІРИ ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ СТАЦІОНАРНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ

Товариство з обмеженою відповідальністю «НАФТОГАЗЕНЕРГІЯ» (ТОВ «НАФТОГАЗЕНЕРГІЯ») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для свердловини № 1 Будищансько-Чутівської площі.

11:40 28.04.2023

Приватизація на Полтавщині: оголошено онлайн-аукціон з приватизації нежитлової будівлі у складі: будівля А-1 загальною площею 118,6 кв.м; вбиральня Б-1, огорожа № 1,2,3, за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, смт Нові Санжари, вул. Центральна, 64

16:02 19.04.2023

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ ТА ОРЕНДИ НА ТРАВЕНЬ 2023 РОКУ

З метою оперативного інформування громадськості, залучення більш широкого кола інвесторів до участі в електронних аукціонах з продажу об’єктів малої приватизації та оренди державного майна, підвищення рівня прозорості приватизації в Державі, надаємо доступ до  інформаційного бюлетеню приватизації та оренди на травень 2023 року .

15:57 19.04.2023

Приватизація на Полтавщині в травні 2023 року

Співпраця бізнесу та держави – це ключ до швидкого відновлення економіки в умовах воєнного стану, саме тому Фонд державного майна України та його Регіональні відділення працюють в напрямку залучення нових інвестицій до державного бюджету. Приватизація максимально сприяє економічному зростанню та створенню нових робочих місць, що передує виплаті податків до бюджету та розвитку країни в цілому.

10:45 18.04.2023

Повідомляємо, що начальником Полтавської районної військової адміністрації Полтавської області 27 березня 2023 року видано розпорядження № 111 «Про затвердження Меж карантинних зон та Фітосанітарних заходів з локалізації, ліквідації регульованого шкідливого організму амброзія полинолиста на території Полтавського району Полтавської області», яке зареєстровано в Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції 05 квітня 2023 року за №26/519, що додається.

13:23 11.04.2023

ТОП АУКЦІОНІВ ОРЕНДИ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях запрошує потенційних орендарів до участі в аукціонах з оренди державного майна на території Полтавщини.

17:22 03.04.2023