Новини

Програма організації та проведення 16 Всеукраїнської акції «Серце до Серця» - «Здорові немовлята!»» з метою закупівлі неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень України

І Організаційний етап Утворення Організаційних комітетів В обласних центрах, районах та містах України утворюються Організаційні комітети з проведення 16 акції «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!» (далі - Акція) з метою закупівлі неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень, на чолі з Головою.

08:25 10.03.2021

Бути на військовому обліку – обов’язок кожного військовозобов’язаного громадянина України

Військовий облік є складовою змісту мобілізаційної підготовки держави та полягає у цілеспрямованій діяльності державних органів, підприємств, установ та організацій щодо фіксації, накопичення та аналізу військово-облікових даних призовників і військовозобов’язаних із відображенням їх у військово-облікових документах, а також здійснення контролю за дотриманням призовниками і військовозобов’язаними, посадовими особами державних органів, підприємств, установ та організацій встановлених правил військового обліку.

08:14 10.03.2021

Розпорядження голови Полтавської РДА від 17 лютого 2021 року

Розпорядження голови Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області від 17 лютого 2021 року       №44 "Про затвердження Положення про районну комісію з питань призначення житлових субсидій та надання пільг", зареєстровано в Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції м. Суми 26 лютого 2021 року за №24/277.

11:22 04.03.2021

Навесні лід на водоймах стає особливо небезпечним

З початку року на водоймах Полтавщини загинуло 5 людей, врятовано 8 осіб, з них 2 дитини. За прогнозом синоптиків, у найближчі 6 днів очікується плюсова температура повітря. Підвищення температури повітря суттєво вплине на товщину льоду, яким вкриті водойми області.

17:26 27.02.2021

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 16.12.2020 року № 87-к «Про припинення повноважень радника голови Полтавської районної державної адміністрації»: припинено виконання повноважень радника голови Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області (поза штатом) Левченко Оксани Олександрівни, з 16 грудня 2020 року.

09:09 24.02.2021