A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

Знакові постаті

Фото без описуКульбашна Вікторія Вікторівна - хормейстер Зінцівського сільського будинку культури та концертмейстер Полтавського районного будинку культури

Кульбашна Вікторія Вікторівна народилася 14.10.1984 року. У 2003 році закінчила відділ народних інструментів по класу баяна Полтавського музичного училища ім.М.В.Лисенка. У 2009 році отримала диплом спеціаліста за кваліфікацією «Культурологія. Музика» заочного відділення Полтавського державного педагогічного університету ім.В.Г.Короленка.

В 2003 році почала трудову діяльність культорганізатором у  Полтавському професійному ліцеї №1 м. Полтави. З 2004 року працює художнім керівником Зінцівського сільського будинку культури Полтавського району, і працює до цього часу на посаді хормейстера.

За цей період проявила себе як ініціативний, відповідальний та творчий керівник.Сумлінно виконує службові обов’язки, має високий професійний рівень, володіє  творчими організаторськими здібностями.

Ансамбль «Калина», вокально-інструментальний квінтет «Витівки» Зінцівського СБК та вокальний колектив «Горяночка» Центру дозвілля «Водограй» с. Н.Млини під її керівництвом здобули звання «Народних аматорських колективів».

Активна учасниця художніх колективів Полтавського районного будинку культури: вокального ансамблю, ансамблю народних інструментів «Мелодія душі», народного театрального колективу «Прем’єра» та народного вокально-хореографічного ансамблю «Веселі Солохи».

Плідно поєднує основну роботу з концертмейстерською діяльністю в колективах Полтави і Полтавського району. Є учасником камерних  вокальних колективів «Гілея» і «Покров», які неодноразово ставали лауреатами міжнародних фестивалів духовної музики в м. Штутгарт, Лейпціг, Берлін(Німеччина), м. Приморсько (Болгарія),м. Мішкольц (Угорщина), м. Охрид (Македонія).

Лауреат міжнародного конкурсу української ретро-музикиім. Б.Весоловського у м. Полтава.

 Відзначена Почесною Грамотою та нагрудним знаком Полтавської обласної ради за значний внесок у розвиток культури і туризму, відродження народних промислів, грамотою Української православної церкви у благословення за старанні труди во славу Божу, на благо Святої Церкви.

В 2017 році Вікторія Вікторівна брала участь у обласному конкурсі «Успішна жінка Полтавщини».

В 2017 році Вікторія Вікторівна разом з колективом «Витівки» Зінцівського СБК дарували свою творчість захисникам України у зоні проведення АТО.

Колективи художньої самодіяльності  під керівництвом Вікторії Вікторівни беруть активну участь у районних, обласних та всеукраїнських заходах, лауреати різноманітних конкурсів.

Пропагує серед молоді народні звичаї  і традиції, власним прикладом заохочує населення брати активну участь у культурному житті громади.

Постійно підвищує свій професійний рівень, обмінюється досвідом з колегами. У спілкуванні тактовна і доброзичлива, має добрі стосунки з колегами і учасниками колективів.

 

Фото без описуРешітник Яна Валеріївна

директор Полтавського районного музею Рушника іменіН.Ю.Бокоч

 

Народилась 20.09.1987 року у селищіСтепнеПолтавського району.

У 2010 роцізакінчила Полтавський університетекономіки і торгівлі.

З 2012 року працює на посаді директора Полтавського районного музею РушникаіменіН.Ю.Бокоч. Відповідальновиконуєсвоїпосадовіобов’язки,займає активну громадську позицію, талановита, комунікабельна, толерантна, щира, має гарні організаторські здібності.

Проводить цікаві, змістовні екскурсії для відвідувачів музею, приймає участь у районних і обласних виставках, де представляє ексклюзивну колекцію рушників  - обласне свято Покрови с. Щербані, обласне свято «О писанко, велична!» м. Карлівка, обласне свято «Решетилівська весна» смт. Решетилівка, обласні заходи у виставковійзаліПолтавськогоміськогобудинку культури, Міжрегіональнавиставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині».

На базі музею Рушника проводить семінари, виховнігодини для дітей та молоді.

Активноспівпрацює з школами Полтавськогорайону та містаПолтави. На базі музею проводятьсяметодичніоб’єднанняпрацівниківосвіти. Проводить зустрічіделегацій з різних областей України.

У 2015 роціпри музеїРушника створила клуб за інтересами «Берегиня» для пенсіонерів. На заняттях клубу відтворюються традиції нашого народу та поповнюються колекції музею Рушника. Учасниці, які відвідують цей клуб, мають змогу не тільки вишивати, а й поспілкуватися, обмінятися досвідом.

Яна Валеріївна виконує не тільки обов’язки директора музею Рушника, вона ще й активно займається розвитком художньої самодіяльності в Полтавському районному будинку культури. Прекрасна ведуча районних і обласних заходів та концертів, чудова актриса. У складі народного вокально-хореографічного ансамблю «Веселі Солохи» Полтавського РБК Яна Валеріївна стала неодноразовим лауреатом обласних та всеукраїнських вокальних конкурсів. Проявляє себе не тільки у комедійному жанрі, її проникливі вірші не залишають байдужими слухачів. Бере активну участь в організації та проведенні благодійних концертів для підтримки хворих дітей.

Яна Валеріївна була обрана представницею від Полтавського району в номінації «діяч культури і мистецтв» в обласному конкурсі «Успішна жінка Полтавщини 2016». Нагороджена Почесною грамотою Полтавської обласної ради з нагрудним знаком.

У червні 2017 року закінчила Харківську державну академію культури і отримала диплом за спеціальністю «Режисура естради та масових свят». Яна Валеріївна є генератором ідей, виступає режисером-постановником багатьох районних свят. А у березні 2018 році театральний колектив «Прем’єра», який вона очолює здобув звання «народний».

Головною метою діяльності є популяризація Полтавського краю, не тільки як скарбниці духовності, а й мальовничого туристичного осередку.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора