ВІДДІЛ ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Полтавський район має особливий колорит, адже наш край – духовна скарбниця та благодатнее поле для мистецької діяльності.

Напрямками роботи відділу у сфері культури є: координація діяльності закладів культури району; організація роботи по відродженню національної культури, традицій народу; створення сприятливих умов для розвитку народної творчості; організації фестивалів, свят, виставок майстрів декоративно–ужиткового мистецтва; вирішення питань з покращення матеріально-технічної бази та надання методичної допомоги.

Одним із завдань відділу є забезпечення реалізації державної політики в галузі культури та охорони культурної спадщини на території Полтавського району.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації очолює начальник Веретільник Наталія Володимирівна.

Особистий прийом громадян начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації здійснюється кожної середи місяця з 14:00 до 17:00.