«Велике будівництво» стартувало вже на 215 об'єктах – Укравтодор

Роботи на 215 об'єктах програми Президента «Велике будівництво» вже ведуться у 23 областях України. Незабаром до них приєднається і Чернівецька область, де тривають процедури закупівель і проводяться підготовчі заходи. Про це у Facebook повідомляє Укравтодор.

12:53 30.03.2021

Зустрічайте черговий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області продовжує випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

15:06 29.03.2021

МОЗ оновило правила прощання з людьми, померлими від COVID-19

Як повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, «відповідно до діючих правил та рекомендацій від МОЗу щодо безпечного поводження з тілами померлих осіб з підозрою або підтвердженням коронавірусної хвороби (COVID-19) люди мають можливість попрощатися, забрати тіло та поховати рідних за звичайною процедурою, але з обов’язковим дотриманням усіх необхідних заходів безпеки».

08:48 26.03.2021

25.03.2021 р. відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Полтавській районній державної адміністрації

ГОЛОВУВАВ: заступник голови Полтавської районної державної адміністрації, голова комісії  Віктор СКРИЛЬ  з порядком денним «Про встановлення карантинних обмежень зі сказу собаки на  території  с. Івашки Супрунівського старостинського округу Полтавської міської територіальної громади Полтавського району та накладення обмежень у господарстві Х»

08:32 26.03.2021

Кирило Тимошенко пояснив, як місцева влада може збільшити "карантинні" виплати українцям

Органи місцевого самоврядування мають долучитися до виплати фінансових компенсацій малому бізнесу та найманим працівникам у "червоних" карантинних зонах. Таким чином можна буде збільшити суму у 8 тисяч гривень, яка буде виплачена із державного бюджету.

12:02 25.03.2021

Проведення аукціонів з продажу об’єктів державної власності малої приватизації

З метою оперативного інформування громадськості, залучення більш широкого кола інвесторів до участі в електронних аукціонах з продажу об’єктів малої приватизації, підвищення рівня прозорості приватизації Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, як орган приватизації, повідомляє про проведення в електронній торговій системі ProZoro.Продажі аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій з продажу об’єкта державної власності малої приватизації, а саме:

09:21 25.03.2021

24.03.2021 р. відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних  ситуацій.

Головував: голова райдержадміністрації  Дмитро РОМАНОВ –  голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних  ситуацій з порядком денним: «Про епідемічну ситуацію та запровадження додаткових обмежувальних заходів  на Полтавського району з метою запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

08:34 25.03.2021