Новини

В Полтавській РВА провели нараду  з представниками служб у справах дітей виконавчих комітетів районних рад м. Полтава та Полтавського міського центру соціальних служб Полтавської міської ради

В Полтавській РВА провели нараду з представниками служб у справах дітей виконавчих комітетів районних рад м. Полтава та Полтавського міського центру соціальних служб Полтавської міської ради

Сьогодні провели нараду  з представниками служб у справах дітей виконавчих комітетів районних рад м. Полтава та Полтавського міського центру соціальних служб Полтавської міської ради.

14:29 18.04.2024

Обережно, змії!

З початку квітня з укусами змій на Полтавщині госпіталізували п’ятьох людей.  В разі укусу змії слід діяти оперативно, оскільки отрута швидко вражає серцево-судинну, кровоносну і нервову системи організму. Вже через півгодини після укусу наступають загальні ознаки отруєння:

11:49 18.04.2024

Центри допомоги врятованим: про роботу лінії 1547

Гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей працює цілодобово, за номером телефону: 1547

11:48 18.04.2024

Вітаємо переможців фінального змагання ІІІ етапу «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» з футзалу в Полтавському районі!

З неабиякою гордістю та радістю вітаємо переможців фінального змагання ІІІ етапу «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» з футзалу в Полтавському районі!

10:34 18.04.2024

Начальник Полтавської районної військової адміністрації зустрівся з заступником начальника Херсонської районної військової адміністрації Михайлом Жаданом.

18:01 17.04.2024