Ворог поцілив по цивільній інфраструктурі в межах Полтавської громади

Ворог завдав удару по цивільній інфраструктурі в межах Полтавської громади. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. «Тяжкий вечір для Полтавщини. На жаль, у результаті ворожого удару по цивільному будинку одна людина загинула. За попередньою інформацією, травмовано п'ять людей, із них троє дітей. Ще одну людину врятували із сусіднього будинку. Частково зруйновано покрівлю будівлі, виникла пожежа. Пошкоджено кілька сусідніх будинків», – розповів Філіп Пронін. На місці працюють усі відповідні служби.

22:30 08.04.2024

Сьогодні в рамках ІІІ етапу Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» у Полтавському районі відбулися змагання з волейболу. У спортивній боротьбі за першість зійшлися 19 команд з різних шкіл району, продемонструвавши високий рівень майстерності та командний дух, серед них:

18:11 08.04.2024