Проведення чергового етапу декларування

З 01.01.2021 розпочався черговий етап подання суб’єктами декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр), щорічних електронних декларацій за 2020 рік, які подаються до 1 квітня 2021 року, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

09:28 16.01.2021

1-ша окрема танкова Сіверська бригада

1-ша окрема танкова Сіверська бригада— була створена у 1997 році в селищі Гончарівське на базі 292-го та 280-го танкового полку 25-ї механізованої дивізії . Бригаді на вічне зберігання залишено Бойовий прапор, ордени та історичний формуляр 292-го гвардійського танкового полку.

20:18 05.01.2021

Виїзне засідання спостережної комісії

30 грудня 2020 року на базі Надержинщинської виправної колонії № 65 відбулося виїзне засідання спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації під головуванням Віктора Скриля.

09:19 31.12.2020

Відвідали дитячий будинок сімейного типу Ірини та Олександра Рудковських

24 грудня 2020 року голова РДА Дмитро Романов, перший заступник голови Віктор Скриль та начальник Служби у справах дітей РДА - Яна Петренко відвідали дитячий будинок сімейного типу Ірини та Олександра Рудковських.

09:44 25.12.2020

Відвідали прийомну сім’ю Кіркасових у селі Тахтаулове

23 грудня начальник Служби у справах дітей РДА Петренко Яна Юріївна у супроводі завідувача сектору сімейної та гендерної політики управління соціального захисту населення райдержадміністрації – Любові Олексіївни Костенко відвідали прийомну сім’ю Кіркасових у селі Тахтаулове.

09:54 24.12.2020

Перевірка виконання карантинних вимог і проведення протиепідемічних заходів

Робочою групою по контролю і перевірці виконання карантинних вимог і проведення протиепідемічних заходів автомобільними перевізниками при наданні послуг з перевезення пасажирів спільно з керівниками робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 сільських рад, об’єднаних територіальних громад Полтавського району здійснені перевірки перевезень пасажирів автомобільним транспортом відповідно графіку перевірок.

09:56 22.12.2020