Новини

До відому органів, закладів, установ визначених статтею 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців”

Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії № 24 від 26.01.2021 „Про заходи щодо забезпечення виконання вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців”, у зв’язку зі змінами адміністративно-територіального устрою України, утворенням та реорганізацією районних державних адміністрацій”, для здійснення відділом ведення Державного реєстру виборців (далі – Реєстр) щомісячного поновлення та опрацювання бази даних Реєстру просимо забезпечити інформування органу реєстрації сільської, селищної ради про перехід повноважень щодо ведення Реєстру від відділу ведення Реєстру, утвореного районною державною адміністрацією, що припиняється, до відання відділу ведення Реєстру, утвореного районною державною адміністрацією нового району.

08:45 03.02.2021

26 січня 2021 року під головуванням першого заступника Полтавської райдержадміністрації Віктора Скриля відбулася нарада з питання «Організація перевезень пасажирів на маршруті загального користування Полтава-Жуки».

Основною метою проведення наради стали звернення мешканців Полтавського району, які надійшли на адресу Полтавської райдержадміністрації та Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації щодо неналежного виконання перевізниками умов договору на приміському автобусному маршруті загального користування Полтава-Жуки.

13:24 02.02.2021

Розпорядження голови Полтавської РДА

Розпорядження голови Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області від 15 січня 2021 року №5 "Про внесення змін до розпорядження голови Полтавської районної державної адміністрації від 12 червня 2020 року №117", зареєстровано в Північно - Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції м. Суми 29 січня 2021 року за № 14/267

15:14 01.02.2021

29 січня 2021 року відбулося засідання спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації, яку провів голова спостережної комісії Віктор Скриль.

На порядку денному розглядалося питання про направлення матеріалів до суду з приводу застосування умовно-дострокового звільнення та пом'якшення режиму відбування покарання до засуджених державних  установ:

14:09 29.01.2021

До уваги отримувачів  субсидій та  пільг  на оплату житлово-комунальних послуг !

До уваги отримувачів субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг !

У зв’язку із зростанням цін та тарифів на оплату комунальних послуг Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрацій спільно з управліннями соцзахисту населення області вживається комплекс заходів з метою проведення своєчасних перерахунків розмірів субсидій та пільг за січень 2021 року з урахуванням підвищених тарифів.

17:11 22.01.2021

Військові комісаріати було переформовано в територіальні центри комплектування та соціальної підтримки

У зв’язку з тим, що відповідно до спільної директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України від 05.03.2020 № Д-322/1/5дск і спільної директиви Міністерства оборони та Головнокомандувача Збройних Сил України від 02.09.2020 № 321/7дск «Про проведення додаткових організаційних заходів у Збройних Силах України» військові комісаріати було переформовано в територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

09:30 20.01.2021