У місті Хмельницькому відбувся Конгрес місцевих і регіональних влад при Президентові України.

Дата: 04.06.2021 14:12

Голова Полтавської районної державної адміністрації Дмитро Романов особисто взяв участь у  засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України, що відбулося у місті Хмельницькому.  Мета діяльності  Конгресу  - поліпшення  відносин між    місцевою та державною  владами.

Відтепер при Офісі Президента працюватиме  постійний Офіс Конгресу. Орган складається з голови, президії та двох палат: Палати місцевих влад і Палати регіонів. Під час першого засідання Конгресу головою Палати місцевих влад було обрано Львівського міського голову Андрія Садового. Заступниками  голови Палати  місцевих влад  обрано Житомирського міського голову Сергія Сухомлина та Дніпровського міського голову Бориса Філатова.