A A A K K K
для людей з вадами зору
ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Полтавська область

ДИРЕКТОРОМ ДЕПАРТАМЕНТУ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОДА ПРИЗНАЧИЛИ ВІТАЛІЯ КУЛИНИЧА

Дата: 04.06.2021 11:52
Кількість переглядів: 406

Директором Департаменту будівництва, містобудування і архітектури Полтавської ОДА призначили Віталія Кулинича

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов підписав розпорядження про призначення на посаду директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури Полтавської ОДА. Ним став Віталій Іванович Кулинич, який пройшов відповідний конкурс.

Народився він 22 червня 1981 року в Полтаві. Закінчив Національний університет внутрішніх справ (2016 р.) за спеціальністю правознавство; Національну академію внутрішніх справ (2018 р.), Полтавську державну аграрну академію (2020 р.) за фахами: агрономія, еколого-економічне рослинництво, публічне управління та адміністрування, зв’язки з громадськістю.

Загальний стаж роботи 20 років. Із 2002 року по 2015 працював на службі в органах внутрішніх справ України в Полтавській області. З 2015 року – у Регіональному сервісному центрі МВС в Полтавській області, м. Полтава.

У вересні 2020 року був призначений директором Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації за контрактом на період дії карантину.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора