Новини

«ДЛЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВКРАЙ ВАЖЛИВО СТВОРИТИ ВЛАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ», – ОЛЕГ СИНЄГУБОВ

19 травня відбулися загальні збори Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Участь у роботі взяли голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, його перший заступник Дмитро Лунін, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голови територіальних громад.

15:01 19.05.2021

ВІРУСНІ ГЕПАТИТИ В,С, ЯК УБЕРЕГТИСЯ? 19 ТРАВНЯ – ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ГЕПАТИТОМ

Часто протягом тривалого часу гепатит С клінічно себе не проявляє, симптоми  захворювання людина може відчути аж на пізніх стадіях. Саме гепатит С називають  лагідним  вбивцею, а вчені  всього світу –  загадкою  вірусології.

14:16 19.05.2021

РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 №420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів» з травня 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

14:16 19.05.2021

ТРИВАЮТЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ АВТОДОРОГИ М-03 КИЇВ-ХАРКІВ

Завершено влаштування верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону по обох проїздах на ще одній ділянці автодороги М-03 Київ-Харків. Підрядник працює поблизу с.Гора Полтавського району. Для швидкої та якісної роботи задіяно чотири асфальтоукладальника.

10:06 19.05.2021

ЗА ДОБУ НА ПОЛТАВЩИНІ ВИЯВИЛИ 131 НОВИЙ ВИПАДОК ЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19

За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 75855 випадків захворювання на COVID-19. Одужали 70208 (+896) жителів області, продовжують лікування 3935 людей.

10:04 19.05.2021