ЗА ДОБУ НА ПОЛТАВЩИНІ ВИЯВИЛИ 131 НОВИЙ ВИПАДОК ЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19

За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 75855 випадків захворювання на COVID-19. Одужали 70208 (+896) жителів області, продовжують лікування 3935 людей.

10:04 19.05.2021

На Полтавщині зможуть проводити чемпіонати України та міжнародні змагання з плавання, – Олег Синєгубов

Спортивно-видовищний комплекс по вулиці Юрченка в Полтаві стане найбільшим спортивним об’єктом Полтавщини. У ньому тренуватимуться спортсмени у складі олімпійської та паралімпійської збірних команд.

12:52 18.05.2021

Управління дронами як частина європейської інтеграції України

Дистанційні пілоти безпілотних повітряних суден – без перебільшення професія майбутнього. Робототехніка та автономні системи, зокрема дрони, мають вирішальне значення для підвищення продуктивності праці. І, як наслідок, для економічного розвитку.

12:51 18.05.2021

Diia Summit 2.0: які революційні послуги тепер доступні українцям у Дії

Зміна місця реєстрації онлайн, податкова в декілька кліків, електронні петиції, е-підпис у смартфоні, автоматична реєстрація ФОП і ще багато революційних для України та світу послуг доступні в Дії. 17 травня команда Мінцифри під час Diia Summit 2.0 презентувала масштабне оновлення Дії — понад 10 нових електронних послуг. Оновлення вже доступні на порталі та в застосунку.

09:01 18.05.2021

ДВАДЦЯТЬ ГРОМАД ІЗ ПОЛТАВЩИНИ ВИВЧАТИМУТЬ ПИТАННЯ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ПРИРОДНИМИ РЕСУРСАМИ

Серед зазначених: Білоцерківська, Великобагачанська, Великорублівська, Гребінківська, Заводська, Зіньківська, Котелевська, Миргородська, Новосанжарська, Новоселівська, Нехворощанська, Оржицька, Пирятинська, Пришибська, Петрівсько-Роменська, Сергіївська, Скороходівська, Терешківська, Чорнухинська, Чутівська.

08:42 18.05.2021

Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам буде здійснено з квітня після надходження звітності від страхувальників

Частиною четвертою статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено щорічний перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з 1 квітня. Право на перерахунок визначає страховий стаж, набутий на 1 березня року, в якому проводиться перерахунок.

11:41 17.05.2021

Про розміщення інформації

З метою оперативного інформування та залучення більш широкого кола інвесторів до участі в електронних аукціонах з продажу об’єктів малої приватизації, підвищення рівня прозорості приватизації, Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, як орган приватизації, повідомляє про проведення в електронній торговій системі ProZorro.Продажі аукціону з продажу об’єкта державної власності малої приватизації - окремого майна, а саме:

11:14 17.05.2021