Новини

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 16.12.2020 року № 87-к «Про припинення повноважень радника голови Полтавської районної державної адміністрації»: припинено виконання повноважень радника голови Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області (поза штатом) Левченко Оксани Олександрівни, з 16 грудня 2020 року.

09:09 24.02.2021

Що необхідно знати про стаж у 2021-му році

З кожним роком зростають вимоги до стажу, необхідного для виходу на пенсію, адже Україна пішла шляхом, коли не вік, а наявність достатнього трудового стажу є визначальним фактором для отримання державної соціальної гарантії.

19:31 16.02.2021

На Полтавщині необхідно перевести в електронний формат понад 400 тис. трудових книжок

В Україні відбулася знакова подія – 5 лютого Верховна Рада схвалила закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”. Отже, відтепер паперові трудові книжки поступово відійдуть у минуле.

19:22 16.02.2021

УВАГА! Погіршення погодних умов

В зв'язку з вторгненням холодного арктичного повітря, в другій половині дня 12 лютого та впродовж 13 лютого очікується різке зниження температури повітря: наприкінці дня 12 лютого до 10 морозу, 13 лютого до 15 морозу. 14-19 лютого зберігатиметься холодна погода з емпературою вночі до 22 морозу.

16:25 12.02.2021

Тарифи на тепло та гарячу воду для жителів області не будуть підвищуватись

9 лютого відбувся брифінг голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова, заступника голови Полтавської обласної ради Олексія Чепурка та в.о. генерального директора «Полтаватеплоенерго» Олександра Олексенка щодо забезпечення сталого рівня цін на природний газ для підприємств теплопостачання.

16:43 09.02.2021