Навесні лід на водоймах стає особливо небезпечним

З початку року на водоймах Полтавщини загинуло 5 людей, врятовано 8 осіб, з них 2 дитини. За прогнозом синоптиків, у найближчі 6 днів очікується плюсова температура повітря. Підвищення температури повітря суттєво вплине на товщину льоду, яким вкриті водойми області.

17:26 27.02.2021

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 16.12.2020 року № 87-к «Про припинення повноважень радника голови Полтавської районної державної адміністрації»: припинено виконання повноважень радника голови Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області (поза штатом) Левченко Оксани Олександрівни, з 16 грудня 2020 року.

09:09 24.02.2021

Що необхідно знати про стаж у 2021-му році

З кожним роком зростають вимоги до стажу, необхідного для виходу на пенсію, адже Україна пішла шляхом, коли не вік, а наявність достатнього трудового стажу є визначальним фактором для отримання державної соціальної гарантії.

19:31 16.02.2021

На Полтавщині необхідно перевести в електронний формат понад 400 тис. трудових книжок

В Україні відбулася знакова подія – 5 лютого Верховна Рада схвалила закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”. Отже, відтепер паперові трудові книжки поступово відійдуть у минуле.

19:22 16.02.2021