ІГОР ПАНЧЕНКО: 30 ГРОМАД ПОЛТАВЩИНИ ОТРИМАЛИ ЗАПРОШЕННЯ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ ВІДБОРІ ПРОЄКТУ USAID «ГОВЕРЛА»

Дата: 28.07.2021 16:33

Ігор Панченко: 30 громад Полтавщини отримали запрошення взяти участь у першому відборі Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

До 30-ї річниці незалежності України 30 територіальних громад Полтавщини отримали можливість потрапити до першого набору спільнот-партнерів, які візьмуть участь у проєкті USAID «ГОВЕРЛА».

«30 громад Полтавщини отримали запрошення взяти участь у першому відборі Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Надалі з 30 відберуть до 10 громад. Для цього їм необхідно подати заявки на участь до 18:00 години 9 серпня», – наголосив заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко.

Перший відбір Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») у Полтавській області охопить такі територіальних громад:

1. Білицька

28. Сергіївська

29. Хорольська

30. Чутівська

Проєкт «ГОВЕРЛА» – це 5-річна програма, яку впроваджує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і реалізовує компанія DAI Global LLC (DAI).

Основні цілі проєкту:

забезпечення дедалі більшої інституціоналізації та ефективності системи місцевого самоврядування в Україні;

сприяння більш самодостатньому регіональному управлінню;

створення механізмів, які допоможуть громадянам відігравати дедалі більшу роль у місцевому самоврядуванні.

Уже завтра, 29 липня, на фейсбук-сторінці проєкту «ГОВЕРЛА» відбудеться інформаційна сесія стосовно процесу відбору

Запитання-уточнення можна поставити регіональному директорові Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Владиславу Синицькому електронною поштою на hoverla@dai.com або на фейсбук-сторінці Проєкту: facebook.com/USAIDhoverla