ТРИВАЄ ОНОВЛЕННЯ ШТУЧНИХ СПОРУД НА АВТОДОРОГАХ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 01.09.2021 08:42

Триває оновлення штучних споруд на автодорогах Полтавської області

У межах прогами Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в області будують нові та оновлюють вже наявні штучні споруди на автодорогах державного значення.

Наразі роботи тривають:

• на автодорозі М-03 Київ – Харків (в межах співпраці Укравтодор та World Bank Ukraine);

• на автодорозі Н-08 Бориспіль – Маріуполь (будівництво мосту через Дніпро в м.Кременчук, реконструкція металевого фермового прогону мосту через річку Сула);

• на автодорозі Н-31 Дніпро – Решетилівка (дворівневі транспортні розв'язки, шляхопровід через залізницю, мости через р.Вовча, Говтва Грузька та через струмок поблизу с.Пасічники);

• на автодорозі Н-12 Суми – Полтава (капремонт мосту через річку Ворскла);

• на автодорозі Р-42 Лубни – Миргород – Опішня (капремонт мосту через річку Псел).

Минулого року завершили роботи з будівництва мосту через річку Ворскла на обході м.Кобеляки, реконструювали мости поблизу м.Гадяч і м.Лохвиця та завершили комплекс розв'язок та естакад в рамках будівництва першої черги обходу Полтави.

За інформацією Служби автомобільних доріг Полтавської області