Дорогі школярі та студенти Полтавського району! Шановні педагоги, батьки!

Дата: 01.09.2021 08:49

Дорогі школярі та студенти Полтавського району!
Шановні педагоги, батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового навчального року!

Це хвилююче і незабутнє своєю атмосферою свято, яке не минає практично жодної родини. Воно сповнене барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів і, звичайно, завзятими переливами першого дзвоника!

Щороку, саме першого вересня, розпочинається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Тож успіхів, натхнення й жаги до знань вам на цьому шляху, дорогі учні!

Особливі вітання для першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку. Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.

Отже, дорогі діти, вдалого вам навчального року! Сміливо та впевнено опановуйте нові знання, відкривайте для себе нові обрії. Нехай кожен день дарує вам радісні емоції та незабутні враження!

Здоров’я, мудрості й натхнення вам, дорогі педагоги, упевненості в завтрашньому дні, злагоди та добробуту. Батькам – сил та терпіння!
І нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ.

З  повагою, голова

райдержадміністрації                                                                   Дмитро Романов