Новини

ПРИЙОМНУ ТА ПАТРОНАТНІ СІМ’Ї КОТЕЛЕВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей з робочим візитом до Котелевської громади завітали голова Полтавської райдержадміністрації Дмитро Романов, його заступник Олександр Солодовник та начальник служби у справах дітей Полтавської райдержадміністрації Яна Петренко. Вони разом із секретарем селищної ради Наталією Сідненко, старостами сіл Світланою Залізняк і Тетяною Золотько відвідали прийомну сім’ю Бориса та Мар’яни Рибакових у Більську та дві патронатні сім’ї у Деревках: Наталії і Віктора Тютюнників, Віри і Максима Кириченків, поцікавилися умовами виховання дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, обговорили також проблеми, які хвилюють родини. На даний час у сім'ях проживають 9 котелевських дітей віком від 2 до 16 років, які в силу різних обставин залишилися без батьківського піклування. У ході розмови були намічені шляхи подальшої співпраці для забезпечення адаптації дітей у суспільстві.

09:07 01.06.2021

ДМИТРО ЛУНІН: КП «ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ» ПОВИННЕ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЗАКЛАДИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, ОСВІТИ, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ, ВІДПОЧИНКУ Й ОЗДОРОВЛЕННЯ ЯКІСНОЮ ПРОДУКЦІЄЮ

Дмитро Лунін: КП «Здорове харчування» повинне забезпечити заклади охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, відпочинку й оздоровлення якісною продукцією

16:18 31.05.2021