З 14 ПО 20 ВЕРЕСНЯ ПУНКТИ ВАКЦИНАЦІЇ ПРАЦЮВАТИМУТЬ У ГАРКУШИНЦЯХ ТА ПЕТРІВЦІ МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 10.09.2021 09:28

З 14 по 20 вересня пункти вакцинації працюватимуть у Гаркушинцях та Петрівці Миргородського району

З 14 по 20 вересня в селах Гаркушинці та Петрівці Миргородського району працюватиме пункт щеплень. Також будуть діяти інформаційні палатки. Волонтери допомагатимуть людям, яким самостійно важко пересуватися, дістатися до цих пунктів та надаватимуть всім жителям сіл інформацію щодо вакцинації від COVID-19.

Досвід Миргородщини буде використаний іншими регіонами України.

Ця ініціатива здійснюється за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Департаменту охорони здоров’я Полтавської області та Полтавського обласного центру громадського здоров’я.

Нагадаємо, протягом вересня в Полтавський області реалізується проєкт Громадської організації «Батьки за вакцинацію» та Всесвітньої організації охорони здоров’я, в рамках партнерства з ЄС. Вона спрямована на те, щоб захистити якомога більше селян від COVID-19, особливо похилого віку.

Загалом від початку карантину на Полтавщині виявили 79 467 випадків захворювання на COVID-19. З них 1066 – у Миргородському районі. Госпіталізація потребували 12 988 хворих. В області від коронавірусу померло 1889 осіб.

Усі випадки госпіталізації до інтенсивної терапії зафіксовані серед невакцинованих осіб.

ДОЗ Полтавської ОДА