Новини

МАРШРУТНА МЕРЕЖА ПЕРЕВЕЗЕНЬ АВТОМОБІЛЬНИМ ТРАНСПОРТОМ ОПТИМІЗУЄТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО ПОТРЕБ ЖИТЕЛІВ НОВОСТВОРЕНИХ РАЙОНІВ І ГРОМАД

Маршрутна мережа перевезень автомобільним транспортом оптимізується відповідно до потреб жителів новостворених районів і громад

16:15 31.05.2021

Про приватизацію державного і комунального майна

Відповідно до статті 10 Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна”,  наказу Фонду державного майна України від 19.05.2021 № 843 «Про внесення змін до наказу Фонду державного майна України від 06.01.2021 № 5 «Про затвердження переліків об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2021 році (із змінами)», Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях надає інформацію про об’єкт державної власності, що підлягає приватизації в 2021 році для його розміщення на офіційних сайтах:

15:07 31.05.2021

До уваги одержувачів житлових субсидій!  Спрощено порядок перепризначення субсидій з травня 2021 року

До уваги одержувачів житлових субсидій! Спрощено порядок перепризначення субсидій з травня 2021 року

19 травня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №505 «Деякі питання призначення житлових субсидій», якою внесено зміни до порядку призначення житлових субсидій з травня 2021 року.

10:59 31.05.2021

Умови з продажу об’єктів державної власності малої приватизації

З метою оперативного інформування громадськості, залучення більш широкого кола інвесторів до участі в електронних аукціонах з продажу об’єктів малої приватизації, підвищення рівня прозорості приватизації Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, як орган приватизації державного майна, повідомляє про проведення в електронній торговій системі ProZorro.Продажі аукціону з умовами з продажу об’єктів державної власності малої приватизації, а саме:

10:53 31.05.2021

Навесні на ринку праці Полтавщини найбільше не вистачало медсестер, лікарів, інспекторів пенітенціарної системи, токарів і фрезерувальників!

10:49 31.05.2021