КАТЕРИНА РИЖЕЧЕНКО: ГРОМАДИ МАЮТЬ РОЗРОБИТИ МІСЦЕВІ ПРОГРАМИ КОМПЕНСАЦІЇ НА КУПІВЛЮ ЖИТЛА ДЛЯ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

Дата: 10.09.2021 08:20

Катерина Рижеченко: Громади мають розробити місцеві програми компенсації на купівлю житла для пільгових категорій

Нещодавно Полтавській області з держбюджету виділили понад 2 млн грн на виплату повної компенсації вартості житла для сім'ї учасника АТО. Про це в четвер, 9 вересня, заявила заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко.

За її словами, наразі облдержадміністрація працює над залученням додаткового фінансування для компенсації на придбання житла другій сім'ї, яка перебуває в черзі.

«Відтоді, як держава почала виділяти кошти на забезпечення компенсації на житло пільговим категорія громадян, активність місцевих бюджетів знизилася. Поряд із державною програмою потрібно ініціювати створення аналогічних місцевих програм та на умовах співфінансування сприяти виділенню коштів на придбання житла для пільгових категорій осіб та членів їх сімей», – підсумувала Катерина Рижеченко. Під час засідання комісії вона дала відповідні доручення до виконання.