На Полтавщині вшанували пам’ять жертв політичних репресій

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, його заступник Катерина Рижеченко, представники профільних департаментів, депутати обласної ради, голова Полтавської районної державної адміністрації Дмитро Романов, заступник голови Полтавської районної державної адміністрації Олександр Солодовник та представники громадськості поклали квіти до пам’ятного знака на місці перепоховання жертв політичних репресій у селі Триби, що під Полтавою.

15:32 14.05.2021

Полтавщина залишається лідером із вакцинації. На сьогодні показник становить 292,5 щеплень на 10 тисяч населення – найбільший в Україні. Загалом уже 40 359 людей отримали щеплення. Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.  «Полтавщина

Полтавщина залишається лідером із вакцинації. На сьогодні показник становить 292,5 щеплень на 10 тисяч населення – найбільший в Україні. Загалом уже 40 359 людей отримали щеплення. Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. «Полтавщина

15:10 14.05.2021