Дата: 10.08.2021 15:51

Керівниками Полтавської районної державної адміністрації та Полтавської районної ради  нагороджено матерів-героїнь, відповідно до Указу Президента України  від 07 травня 2021 року № 188/2021 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня», за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, та присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»:

-Значенко Тетяні Анатоліївні, матері шести дітей, с.Минівка Полтавського району;

-Малійчик Олені Михайлівні, матері семи дітей, с.Минівка, Полтавського району;

-Пашко Олені Йосипівні,  матері шести дітей, смт. Білики Полтавського району;

-Петраковій Людмилі Анатоліївні, матері шести дітей, с.Базилівщина Полтавського району;

-Приходько Людмилі Миколаївні, матері шести дітей,

с.Нова Кочубеївка Полтавського району;

-Чирук Лесі Володимирівні, матері  десяти дітей, с.Демидівка Полтавського району;

-Синяк Світлані Володимирівні, матері п’яти дітей, с.Нова Михайлівка  Полтавського району.