Які соціальні виплати підвищаться з 1 квітня

Перерахунки пенсій з 1 березня, результати яких відчули 99% пенсіонерів Полтавщини, були не останніми у 2024 році. У квітні теж відбудеться підвищення виплат деяких категорій одержувачів.

09:59 29.03.2024

Департамент інформує: державна допомога на дітей одиноким матерям

Кожна дитина заслуговує на родину, адже саме сім’я є найбільшою цінністю суспільства та має змогу для всебічного розвитку особистості та суспільства. Відповідно до чинного законодавства державна має створити всі необхідні умови для розвитку материнства та батькiвства, а також забезпечити підтримку особам, які змушені виховувати дітей самостійно.

09:57 29.03.2024

Чи потрібно змінювати документи при перейменуванні вулиць чи населених пунктів?

В останній час у багатьох містах змінюють назви вулиць, провулків, населених пунктів тощо. Це породжує питання щодо необхідності оновлення документів. Найчастіше виникає питання щодо зміни реєстрації місця проживання.

09:06 28.03.2024