Новини

«Дбаємо про здоров’я»: на Полтавщині проводиться профілактика неінфекційних захворювань серед внутрішньо переміщених осіб

У гуртожитках комунального підприємства «Новосанжарський санаторій-профілакторій «Антей», де мешкають ВПО, побувала медична команда у складі обласних спеціалістів. Захід відбувся на виконання комплексних заходів «Дбаємо про здоров’я» щодо профілактики неінфекційних захворювань серед внутрішньо переміщених осіб.

09:51 02.04.2024

СИНОПТИКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ!

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, вдень 2 квітня очікуються пориви південного вітру 15-20 м/с.

14:31 01.04.2024

Олена Зеленська під час засідання Ради безбар’єрності: Безбар’єрність – це коли зручно всім без винятку

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у засіданні Ради безбар’єрності, що відбулося під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля за участю представників уряду, голів профільних комітетів Верховної Ради, офіційних представників системи ООН, Ради Європи, ВООЗ, USAID та інших міжнародних організацій в Україні, посольств, начальників обласних військових адміністрацій, представників територіальних громад та громадянського суспільства.

10:15 01.04.2024

Це війна за право на існування для нашої держави, за гідність для нашого народу й для кожного народу, який прагне своєї долі – звернення Президента України в другу річницю звільнення Київщини від російських окупантів

Слава Україні! Дорогі українці, українки! І всі, хто з Україною! Два роки тому весь світ побачив справжній сенс нашої битви тут, в Україні. Побачили всі, для кого це тоді було, на жаль, просто «ще однією війною».

20:12 31.03.2024