Новини

Стартував обласний конкурс для учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

25-27 березня 2024 року на Полтавщині у форматі онлайн проводять обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, організований Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради. Мета цього конкурсу – творчий та інтелектуальний розвиток дітей молодшого шкільного віку, залучення їх до технічної творчості; пошук та підтримка обдарованих дітей молодшого шкільного віку; стимулювання їхнього творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, задоволення потреб у творчій самореалізації.

09:18 26.03.2024

Звернення начальника Полтавської РВА Дмитро Романова з нагоди Дня Служби безпеки України

Служба безпеки України протягом багатьох років залишається непохитним бастіоном національної безпеки нашої держави. З перших хвилин широкомасштабної збройної агресії росії ви, ризикуючи власним життям, мужньо стали на захист суверенітету України, демонструючи бездоганну відданість справі та високий рівень професіоналізму.

11:22 25.03.2024

Уряд затвердив Державну мовну програму

15 березня Уряд затвердив Державну цільову національно-культурну програму забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на період до 2030 року. Про це йдеться у розпорядженні Уряду від 15 березня 2024 р № 243-р.

09:40 25.03.2024

За цей тиждень російські терористи застосували майже 190 ракет, близько 140 «шахедів» і майже 700 керованих авіабомб – звернення Президента України

Перше – вдячність нашим захисникам неба. Усім воїнам мобільних вогневих груп, нашої авіації, ППО Сухопутних військ, усім фахівцям нашої РЕБ. Дякую за кожну збиту ракету, за кожен збитий «шахед».

22:40 24.03.2024