ЯК ЗАСПОКОЇТИ ДІТЕЙ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Діти добре відчувають зміни у середовищі та тривожну поведінку батьків, навіть якщо дорослі вдають, що нічого не відбувається.

10:20 09.05.2022

Пам'ятаємо, Перемагаємо!

Перший заступник начальника військової адміністрації Полтавського району Дмитро Задворкін поклав квіти та вшанував хвилиною мовчання пам’ять 80 мільйонів жертв Другої світової війни, кожен десятий з яких був українцем.

21:31 08.05.2022

Звернення Президента України з нагоди Дня пам'яті та примирення

Чи може стати чорно-білою весна? Чи буває вічний лютий? Чи знецінюються золоті слова? На жаль, Україна знає відповіді на всі ці запитання. На жаль, ці відповіді – так. Щороку 8 травня разом з усім цивілізованим світом ми вшановуємо кожного, хто захищав планету від нацизму в роки Другої світової війни. Мільйони втрачених життів, скалічених доль, закатованих душ і мільйони причин, щоб сказати злу: ніколи знову!

15:33 08.05.2022

День Матері

Це особливий День матері. Обпалений війною, але з гарячим серцем, великою внутрішньою силою, вірою та героїзмом українських мам. Кожна з вас здійснила подвиг заради своїх дітей, заради України. Шана і вдячність вам!

10:52 08.05.2022