СИНОПТИКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО ТУМАН НА ПОЛТАВЩИНІ

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології, в першій половині дня 19 квітня по Полтавській області та м. Полтава збережеться туман 200-500 м. І рівень небезпечності – жовтий.

09:54 19.04.2022

ПІДВИЩЕНІ НОРМИ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ВХОДЯТЬ ДО СКЛАДУ ДОБРОВОЛЬЧИХ ФОРМУВАНЬ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Особи, які входять до складу добровольчих формувань територіальних громад, віднедавна мають право на підвищені норми пенсійного забезпечення. Це право визначається Законом України від 15 березня 2022 року “Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення норм, що регулюють питання визначення категорій осіб, які визнаються ветеранами війни та членами сімей загиблих Захисників і Захисниць України, та надання їм соціальних гарантій”.

14:22 18.04.2022