УКРАЇНА – ВЖЕ ПОВНОПРАВНА ЧАСТИНА ВІЛЬНОГО СВІТУ ТА ОБ'ЄДНАНОЇ ЄВРОПИ – ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО

Дата: 09.05.2022 13:40

Україна – вже повноправна частина вільного світу та об'єднаної Європи – звернення Президента Володимира Зеленського

Українці й українки! Наші захисники й захисниці! Сьогодні – дуже важливий день. Для нас. Для нашого народу. Для нашої свободи. Саме тут, у Маріїнському палаці, сьогодні провів переговори з другом України – Прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

Я вдячний Джастіну за візит у нашу державу. Саме зараз, саме в цей день – потужний жест підтримки й віри у майбутнє нашого народу.

Провели двосторонні переговори – української та канадської делегацій. Домовилися про розширення економічної й оборонної співпраці. Маємо надзвичайно важливе рішення Канади – скасувати всі бар'єри в торгівлі строком на один рік. Дякуємо, Канадо. Ця домовленість досягнута на переговорах з паном Трюдо та працюватиме в інтересах як українського, так і канадського народу.