Новини

Перевірили стан виконання робіт за програмою президента України  «Велике будівництво»

Заступник голови Полтавської райдержадміністрації Олександр Солодовник спільно з департаментом будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА та керівництвом Диканської ОТГ  перевірили стан виконання робіт за програмою президента України  «Велике будівництво» на об’єкті «Реконструкція будівлі Диканського навчально-виховного комплексу імені М.В.Гоголя»  який фінансується коштами Європейського інвестиційного банку, за підтримки Європейського Союзу, технічного супроводу ПРОООН  і співфінансуванню області та місцевої громади.

14:35 31.08.2021

Нагороджено  грамотами   голови Полтавської облдержадміністрації  та голови Полтавської райдержадміністрації з нагоди 30-річчя з Дня Незалежності України

Нагороджено грамотами голови Полтавської облдержадміністрації та голови Полтавської райдержадміністрації з нагоди 30-річчя з Дня Незалежності України

Нагороджено  грамотами   голови Полтавської облдержадміністрації  та голови Полтавської райдержадміністрації з нагоди 30-річчя з Дня Незалежності України