Новини

Відбулося  засідання спостережної комісії при Полтавській районній  державній адміністрації

Відбулося засідання спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації

В приміщенні Полтавської районної державної адміністрації відбулося  засідання спостережної комісії при Полтавській районній  державній адміністрації за участі голови спостережної комісії  Олександра Солодовника, членів комісії Старченко Сніжани та  Вадима Вінніка, секретаря комісії Наталії Жученко. На комісії були присутні начальники  та представники установ виконання покарань (Божковської виправної колонії (№ 16), Машівської  виправної колонії (№ 9), Крюковської виправної колонії (№ 29), Надержинщинської виправної колонії (№65) та голова Михайлівської сільської ради.

14:04 02.09.2021