Новини

«МИНУЛОГО ТИЖНЯ НА ПОЛТАВЩИНІ ВПЕРШЕ ЗАФІКСОВАНО НАЙБІЛЬШУ ДОБОВУ КІЛЬКІСТЬ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУС – 96 ВИПАДКІВ», – ДМИТРО ЛУНІН

«Минулого тижня на Полтавщині вперше зафіксовано найбільшу добову кількість захворювання на коронавірус – 96 випадків», – Дмитро Лунін

14:11 06.09.2021

Спартакіада серед державних службовців  та посадових осіб місцевого самоврядування

Спартакіада серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Стосовно інформації про підсумки участі спортсменів Полтавського району в  Обласній спартакіаді державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування поінформував – Півень Микола Миколайович, голова місцевого осередку ГО «ВФСТ «Колос» у Полтавському районі зазначивши що 4 вересня в місті Полтава пройшов другий етап Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Після проведення адміністративного-територіальної реформи в змаганнях взяло участь десять збірних команд Полтавського, Кременчуцького, Миргородського, Лубенського районів, міст Полтава та Кременчук та команда Управління пенсійного фонду у Полтавській області.

10:38 06.09.2021