Новини

ТЕРИТОРІАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УЗГОДЖЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ З РІЗНИЦІ У ТАРИФАХ УЗГОДИЛА СУМИ ЗАБОРГОВАНОСТІ ВІСЬМОМ ПІДПРИЄМСТВАМ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ

Територіальна комісія з питань узгодження заборгованості з різниці у тарифах узгодила суми заборгованості вісьмом підприємствам теплопостачання

09:03 23.09.2021

22.09.2021–Заступник голови Полтавської районної державної адміністрації Олександр Солодовник ознайомився з ходом ремонтних робіт комплексу будівель Андріївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Новосанжарського району Полтавської обласної ради в селі Андріївка Новосанжарського району Полтавської області. Об’єкт внесений до Програми Президента України Володимира Зеленського „Велике будівництво”.

16:06 22.09.2021

22.09.2021 – Заступник голови Полтавської районної державної адміністрації Олександр Солодовник оглянув хід реконструкції фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу „Колос" Полтавської обласної ради

22.09.2021 – Заступник голови Полтавської районної державної адміністрації Олександр Солодовник оглянув хід реконструкції фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу „Колос" Полтавської обласної ради з благоустроєм прилеглої території за адресою: вул. Шевченка, 1 м. Решетилівка Полтавської області. Даний об’єкт внесений до Програми Президента України Володимира Зеленського „Велике будівництво”.

15:53 22.09.2021

Начальник відділу оборонної роботи та цивільного захисту Вадим Віннік доповів про  стан  запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання  COVID-19, спричиненого  коронавірусної інфекцією SARS-CoV-2 у Полтавському районі.

Начальник відділу оборонної роботи та цивільного захисту Вадим Віннік доповів про стан запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого коронавірусної інфекцією SARS-CoV-2 у Полтавському районі.

Начальник відділу оборонної роботи та цивільного захисту Вадим Віннік доповів про  стан  запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання  COVID-19, спричиненого  коронавірусної інфекцією SARS-CoV-2 у Полтавському районі.

12:01 22.09.2021