Новини

Головний спеціаліст відділу оборонної роботи та цивільного захисту Наталія Пономаренко доповіла про  стан надзвичайних ситуацій і подій, що виникли на території Полтавського району

Головний спеціаліст відділу оборонної роботи та цивільного захисту Наталія Пономаренко доповіла про стан надзвичайних ситуацій і подій, що виникли на території Полтавського району

Головний спеціаліст відділу оборонної роботи та цивільного захисту Наталія Пономаренко доповіла про  стан надзвичайних ситуацій і подій, що виникли на території Полтавського району.

13:43 05.10.2021

Головний спеціаліст відділу оборонної роботи та цивільного захисту Наталія Пономаренко доповіла про  стан  запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання  COVID-19, спричиненого  коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2 у Полтавському районі.

Головний спеціаліст відділу оборонної роботи та цивільного захисту Наталія Пономаренко доповіла про стан запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2 у Полтавському районі.

Головний спеціаліст відділу оборонної роботи та цивільного захисту Наталія Пономаренко доповіла про  стан  запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання  COVID-19, спричиненого  коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2 у Полтавському районі.

13:29 05.10.2021